Minibagr YANMAR SV-18

Cena za den:
2700 kč bez DPH
Cena:

Svahovací lžíce 100cm - 400 kč bez DPH / den

Svahovací lžíce 120cm - 500 kč bez DPH / den

Rezervovat

Konfortní kabina, kompaktní rozměry, vysoké rypné síly

Kompaktní rypadlo vybavené na přání prostornou komfortní kabinou, velkou předností je výbava hydraulicky roztahovatelným podvozkem v kombinaci s roztahovací radlicí. Díky výbavě systémem mimoosého kopání a silnou pracovní hydraulikou představuje SV18 kompaktní, snadno převozitelné rypadlo dosahující ve své váhové kategorii nadstandardních rypných sil.

JEDNODUCHÝ TRANSPORT

Nízká transportní hmotnost (od 1 760 kg dle výbavy) v kombinaci s kompaktními transportními rozměry rypadla SV18 zajišťují jednoduchost tranportu, skládání i nákladního rypadla.

PŘÍSTUP K MOTORU

Motor je zasazen do robustního chassis a je částečně kryt protizávažím. Díky tomu je sníženo riziko jeho poškození při zachování výborného přístupu díky odklápěcí kapotě a optimálně rozmístěným komponentům.

VÝHLED Z KABINY

Prostorná kabina u SV18 zajišťuje skvělý výhled z kabiny do všech směrů, vylepšený standardně dodávaným pracovním reflektorem pod ramenem stroje. Ideální pro práci za zhoršených viditelnostních podmínek.

MIMOOSÉ KOPÁNÍ

Výbava systémem mimoosého kopání - vysoká flexibilita nasazení, extrémní přínos při práci ve stísněných prostorech jako např. podél zdí atd. Robustní konstrukce systému mimoosého kopání zajišťuje dlouhou životnost.

ROZTAHOVACÍ RADLICE

Roztahovací radlice umožňuje upravit svou pracovní šířku a přizpůsobit ji tak zvolené šířce roztahovacího podvozku. Díky tomu je zabezpečena v případě potřeby malá šířka stroje a nebo optimální šířka radlice při roztaženém podvozku.

MOTOR YANMAR

Spolehlivý kapalinou chlazený motor Yanmar 3TNV70-VBA2 bez filtru pevných částic (DPF). Motory Yanmar dlouhodobě vynikají nízkou spotřebou, minimální hlučností a především vysokou spolehlivostí i při tom nejnáročnějším nasazení.

KOMFORTNÍ KABINA

Na přání je k dispozici prostorná kabina s topením a ventilací. Součástí kabiny je komfortní nastavitelná sedačka s odpružením. Ovládací joysticky jsou doplněny loketními opěrami a kabina je navržena s ohledem na zajištění prostoru pro nohy.

ROZTAHOVACÍ PODVOZEK

Rypadlo SV18 je vybaveno hydraulicky roztahovatelným pásovým podvozkem umožňujícím upravit šířku stroje přes pásy v rozsahu 980 - 1320 mm. Díky tomu je možné rypadlo přizpůsobit přímo na míru konkrétním podmínkám na stavbě a zároveň optimalizovat stabilitu a průchodnost rypadla.

Rezervovat

Poptávka nářadí

Další nářadí v naší nabídce

|
crossmenuchevron-up