Naftové topidlo MASTER B100CED

Cena za den:
300 Kč bez DPH
Cena:

1-6 dnů - 300 Kč bez DPH
7-14 dnů - 270 Kč bez DPH
15 a více dnů - 240 Kč bez DPH

Rezervovat

Topidlo Master B100CED je větším z řady naftových topidel s přímým spalováním. B100CED se vyznačuje vysokým průtokem vzduchu což zaručuje rychlé vytopení prostoru.

 

Topidlo má motor s tepelnou ochranou, robustní konstrukci se zabudovanou palivovou nádrží, spalovací komorou z nerez oceli, vnější plášť je vybaven odolným nátěrem a je stále bezpečně chladný. Topení Master B100CED je lehce přemístitelné díky své přiměřené hmotnosti, stejně tak lehká je jeho údržba.

Jako příslušenství k topení B100CED si můžete dokoupit termostat pro regulaci teploty v místnosti.

Dodávano včetně podvozku pro snadnou manipulaci. Konstrukčně uzpůsobené pro použití v těžších podmínkách.

Výbava a výhody používání naftového topidla: – možné připojení k volitelnému pokojovému termostatu- spalovací komora z nerezavějící oceli- palivová nádrž je součástí topidla- odolný vnější nátěr proveden práškovou technologií- robustní konstrukce s dlouhou životností- vnější plášť topidla zůstává stále bezpečně chladný – topidla se dají snadno přemístit- vysoký průtok ohřátého vzduchu- snadná údržba- dva palivové filtry

Elektrické napájení:230/50 V/Hz Průtok vzduchu:800 m3/h Hmotnost:25 kg Rozměr: 111 x 40 x 45 cm Výkon topení:29 kW Objem nádrže: 43,5 l Spotřeba proudu:1,2 A Max. spotřeba paliva:2,45 kg/h Palivo: ELTO / Nafta Možnost připojení termostatu:ANO Teplota ohřátého vzduchu:175 °C

Upozornění:

Jako palivo je vhodná nafta. Je možno také použít Extra lehký topný olej, který je výrazně levnější, pokud máte 100% jistotu o jeho kvalitě. Pančované ELTO a klasické lehké topné oleje mohou topidlo nenávratně poškodit.

Rezervovat

Poptávka nářadí

Další nářadí v naší nabídce

|
crossmenuchevron-up