Plynové topidlo MASTER BLP27

Cena za den:
230 Kč bez DPH
Cena:

1-6 dnů - 230 Kč bez DPH
7-14 dnů - 210 Kč bez DPH
15 a více dnů - 190 Kč bez DPH

Rezervovat

Topidlo Master BLP27 je nejprodávanější topení z řady plynových topení.

 

Svým fixním výkonem 27 kW dokáže rychle ohřát i větší místnosti, opět je důležité dávat pozor na ventilaci vytápěných prostor. Topení BLP27 má stejné technické parametry jako BLP30M, rozdíl je jen v tom, že BLP27M nemá regulaci výkonu.

Také u tohoto modelu BLP27 je snadná instalace přívodu plynu a zásuvky na 230V pro zapojení ventilátoru. Toto velice malé topidlo Master vás překvapí svým výkonem, který je za danou cenu velmi příznivý.

K topení Master BLP27 lze dokoupit sadu na propojení 2kusů propan-butanových lahví.

Výbava: – Termostat proti přehřátí- Odolný vnější nátěr- Robustní konstrukce s vysokou životností – Skříň zůstává na dotek chladná

Příslušenství k produktu: Hadice a redukční ventil pro připojení k PB bombě

Technické parametry:

Elektrické napájení: 230/50 V/Hz Průtok vzduchu: 1000 m3/h Hmotnost: 7.9 kg Rozměr: 56 x 26 x 36 cm Výkon topení: 27 kW Spotřeba proudu: 0,36 A Max. spotřeba: 2,14 kg/h Možnost termostatu: ne Zapalování: piezo Tlak: 1,5 bar Druh plynu: propan-butan

Bezpečnostní upozornění:

Agregát při provozu spotřebovává kyslík a v nevětraných uzavřených místnostech není jeho používání dovoleno. Zařízení jsou určena pro rozmrazování, vysušování a temperování místností v nebytových objektech, v otevřeném nebo dostatečně větraném prostoru.

Agregát není určen k trvalému vytápění. Spaliny zůstávají v prostoru vytápěné místnosti, a proto musí být zajištěno dostatečné větrání. Agregát nesmí být používán v prostorech pod úrovní terénu (sklepy, suterény atd.) Použití v těchto prostorách je možné pouze krátkodobě a pouze při zabezpečení nuceného větrání a použití bezpečnostního signalizačního zařízení.

Pokud hledáte topení pro kancelářské, obytné či jiné nevětrané prostory, pak Vám rádi poradíme s výběrem elektrického topení nebo elektrických topidel s ventilátorem z naší nabídky ZDE.

Výpočet výkonu topidel potřebného pro vyhřátí Vašich prostor a místností – tabulka a vzorec

Rezervovat

Poptávka nářadí

Další nářadí v naší nabídce

|
crossmenuchevron-up